Växel Västerås: 021-475 65 00 Eskilstuna: 016-542 14 00 Örebro: 019- 31 24 30 Enköping: 0171- 62 09 09 Strängnäs: 0152-71 61 00 info@markbolagen.se




Fastighetsförvaltning / fastighetsskötsel

Dennis Pernell

Sälj & Marknad / Ägare

070-416 09 61
dennis.pernell@markbolagen.se

Astrid Södergren

Säljare / KAM utvändig fastighetsskötsel & trädgård

070-416 09 66
astrid.sodergren@markbolagen.se

Erik Hemlin

Chef / Kundansvarig utvändig fastighetsskötsel & trädgård

070-416 06 43
erik.hemlin@markbolagen.se

Peter Eriksson

Arbetsledare / Kundansvar utvändig fastighetsskötsel & trädgård

070-416 09 67
peter.eriksson@markbolagen.se

Thomas Åhs

Lekplatsbesiktare


thomas.ahs@markbolagen.se

Tobias Folkesson

Landskapsingenjör / trädgårdsmästare


tobias.folkesson@markbolagen.se

Britt-Marie Olsson

Trädgårdsmästare


britt-marie.olsson@markbolagen.se

Anders Larsson

Chef byggnad & invändig fastighetsservice

070-416 06 42
anders.larsson@markbolagen.se

Kristina Granlund

Kundansvar byggnad & invändig fastighetsservice / Fastighetsutvecklare

070-416 07 30
kristina.granlund@markbolagen.se

Jimmy Palm

Kundansvar byggnad & invändig fastighetsservice / Fastighetsutvecklare

070-416 09 69
jimmy.palm@markbolagen.se

Michael Delsefors

Arbetsledare byggnad & invändig fastighetsservice

070-416 07 31
michael.delsefors@markbolagen.se


Ekonomisk förvaltning

Ingela Orest

Chef ekonomisk förvaltning

070-416 09 62
ingela.orest@markbolagen.se

Maria Lilja

Bostadsrättsekonom

070-416 07 38
maria.lilja@markbolagen.se

Kristina Fernström

Bostadsrättsekonom

070-416 09 68
kristina.fernstrom@markbolagen.se

Jessica Liljendahl

Bostadsrättsekonom

070-416 06 48
jessica.liljendahl@markbolagen.se

Linda Lindberg

Bostadsrättsekonom

070-416 07 63
linda.lindberg@markbolagen.se

Pernilla Vestling

Bostadsrättsförvaltare

070-416 07 43
pernilla.vestling@markbolagen.se

Marie Hising

Bostadsrättsförvaltare

070-416 09 63
marie.hising@markbolagen.se






Mark & anläggning

Anders Flink

Sälj & Marknad / Ägare

070-416 09 50
anders.flink@markbolagen.se

Fredrik Flink

Kalkylchef

070-416 08 51
fredrik.flink@markbolagen.se

Mattias Melander

Chef mark & anläggning / projektledare

070-416 08 57
mattias.melander@markbolagen.se

Ulf Wallin

Arbetsledare

070-416 08 53
ulf.wallin@markbolagen.se

Emilio Paramio

Arbetsledare

070-416 07 69
emilio.paramio@markbolagen.se

Anders Blomquist

Arbetsledare

070-416 07 66
anders.blomquist@markbolagen.se


Ekonomi / kontoret

Lena Hjortman-Bäckman

Ekonomi / leverantörsreskontra

021-475 65 03
lena.hjortman@markbolagen.se

Nina Erkenius

Kundmottagare / felanmälan

021-475 65 00
nina.erkenius@markbolagen.se

Sofia Eriksson

Löneadministratör

021-475 65 23
sofia.eriksson@markbolagen.se


Företagsledning

Björn Söderholm

VD / Ägare

070-416 07 40
bjorn.soderholm@markbolagen.se

Pär Södergren

Affärsutvecklare / Ägare

070-416 09 60
par.sodergren@markbolagen.se

Dennis Pernell

Sälj & Marknad / Ägare

070-416 09 61
dennis.pernell@markbolagen.se

Anders Flink

Sälj & Marknad / Ägare

070-416 09 50
anders.flink@markbolagen.se